İç İçe Mükemmel Konsept & Farklı Dokunuşlar
Her yönü ile fine dine restaurant. Günün her saati kitabınızı okurken kahvenizi içebileceğiniz aynı zamanda toplantı ve iş yemeklerinizi rahatlıkla organize edebileceğiniz farklı konseptlerin Egro adı altında buluşması, burası Egro Cafe & Bistro Restaurant.
Konsept
Pazar günleri haricinde haftanın 6 günü açık olup tüm gün misafirlerine kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeğinde servis hizmeti vermektedir.

Kitaplık; Rakiplerinden farklı olarak misafirlerine kitap sevgisi aşılamaktadır, bu amaçla yapılan kitaplığımızda 1000 den fazla kitap bulunmaktadır, farklı kategorilerde bir çok kitapın yanısıra tanınmış yazarların kendi imzaları ile kitaplığımıza hediye ettiği kitaplarda bulunmaktadır.

Şömine; Restaurant'ın ortasına konumlandırılan 2m ye 3m şömine restaurant içerisine farklı bir hava katmakla beraber tüm misafirlerimiz tarafındanda beğenilmektedir.

Duvarlar; Orjinal kiremit duvarlara en iyi örneklerden bir tanesini burada görmek mümkün ilave olarak kış bahçesi bağlantı ahşap kapıları ile "English Pub" tarzını kolaylıkla farkedebilirsiniz.

Havuz & Şelale; İç mekanla havuz ve şelalenin ayırdığı havuz bölümü küçük bir adacık olarak tasarlanmış ve şelalesi ile mükemmel tasarıma örnek olmuştur.


Egro Restaurant konsept olarak kesintisiz 12 saat servis vermekle beraber “All Day” servisi düşünce ile hizmet vermekteyiz.

Egro Restaurant’ta kahvaltı servisi saat 08:00 ile saat 12:00 arasında verilmekte olup misafirlerimize kahvaltı tabagı, serpme kahvaltı, tost ve yumurta çesitleri alternatif olarak verilmektedir.

Egro Restaurant’ta öğlen yemekleri en populer öğün olmakla beraber Klasik, Türk ve Dünya mutfağından seçmeler sunmaktadır. 

https://www.egrorestaurant.com/konsept https://www.egrorestaurant.com/konsept https://www.egrorestaurant.com/konsept https://www.egrorestaurant.com/konsept https://www.egrorestaurant.com/konsept
Sizde Egro Markasını Temsil Etmek İster Misiniz?