Biz Kimiz?
Egro Restaurant; Enka Civata grubunun yiyecek ve içecek sektöründeki kollarından biridir.
Hakkımızda
Egro Restaurant 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir. Pilot uygulama için Gebze Organize Sanayi Bölgesi meydanda yer almakta olan restaurant seçilmiştir.

Egro Restaurant 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir. Pilot uygulama için Gebze Organize Sanayi Bölgesi meydanda yer almakta olan restaurant seçilmiştir.

Misyonumuz

Egro Café –Bistro Restaurant vizyonu “olmayanı sunma” görevine bağlı kalarak ve özelliklerinden taviz vermeden ufak ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

4 yılı aşkın alt yapı çalışmasından sonra değerlerine ve misyonuna uygun şube çalışmaları devam etmektedir.

Egro Café – Bistro Restaurant ilk beş yıllık dönemde ilk iki yıl içerisinde yılda ortalama 2-3 şube ve sonraki 2 yıllık dönemde İstanbul'un bir çok noktasında hizmet verme hedefindedir.

Vizyonumuz

Egro Café –Bistro Restaurant aynı sektördeki benzer firmalardan farklı olarak misafirlerine “olmayanı sunma” ilkesi önceliklerindendir.

Egro Restaurant'ta misafirimiz olmaya başladığınız andan itibaren rahatlığı, huzuru ve farklılığı yaşayabileceği bir mekan tasarlanmıştır.

Ahşap ağırlıklı dekorda farklılık, 1000 den fazla kitabın bulunduğu kütüphanede huzuru, şömine kenarında rahatlığı bulabileceği ve de beraberinde lezzetli yemeklerimizi, kahve çeşitlerimizi tadabilirler.

Türkiye iş hayatının kalbi konumundaki GOSB meydanda yer alan restaurantımız Klasik, Türk ve Dünya mutfağından seçmeleri bölgedeki bir çok fabrika, banka ve iş merkezlerindeki orta ve üst düzey yöneticiler ve de firma sahiplerine hitap etmektedir.

Farklı Mekan Farklı Lezzetler!